Gizlilik Politikası

Son Güncelleme Tarihi 09-Kas-2022
Yürürlük Tarihi 07-Ekim-2016

Bu Gizlilik Politikası, Vesna Metal ve Profil San. Dış Tic. Ltd. Şti., Dudullu OSB Tasarım San. Sitesi 113 Sk. No:73 Ümraniye / İstanbul TÜRKİYE, İstanbul 34775, Türkiye, e-posta: info@vesnametal.com.tr, telefon: +902163135396 Web sitemizi ( https://vesnametal. com.tr ). (hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmet’i kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynı şeyi kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmet’i kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Gözden geçirilmiş Politika, revize edilmiş Politikanın Hizmette yayınlandığı tarihten itibaren 180 gün içinde yürürlüğe girecek ve bu süreden sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

 1. HAKLARINIZ:

  Geçerli olan yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya bunlara itiraz etme, kişisel verilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) isteme hakkınız olabilir. başka bir varlığa bilgi verme, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz her türlü izni geri çekme, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve geçerli yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu hakları kullanmak için info@vesnametal.com.tr adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

  Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya gerekli amaçlar için bunları işlemek için verdiğiniz izni geri çekmezseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayacağınızı unutmayın.

 2. ÇEREZLER VB.

  Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili seçimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

 3. GÜVENLİK:

  Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya yetkisiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Ancak, yapısal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz ve bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.

 4. ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI VE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI:

  Hizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmet üzerindeki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü taraf site veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değiliz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

 5. ŞİKAYET / VERİ KORUMA GÖREVLİSİ:

  Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Vesna Metal ve Profil San. Dış Tic. Ltd. Şti., Dudullu OSB Tasarım San. Sitesi 113 Sk. No: 73 Ümraniye / İstanbul TÜRKİYE, e-posta: info@vesnametal.com.tr. Endişelerinizi geçerli yasalara uygun olarak ele alacağız.