Sıva bitimleri için kullanabilecek sıva bitim profili.

Ayrıntılar

  • ART No. : 2012
  • MALZEME : Galvaniz
  • BOY : 270 cm
  • KALINLIK : 0.30 mm
  • SIVA KALINLIĞI : 1 mm
  • PAKETLEME : 50 Adet/bağ

Sıva Bitim Profili Nedir?

İnşa ve yapım süreçleri birçok farklı aşamanın uyum içerisinde bir araya gelmesi sonucu gerçekleşir. Bu aşamalar arasında belirgin bir değişim, kaba inşaattan ince işlere geçiş sürecidir. Sıva yapımı, bu geçiş sürecini destekleyen ara bir adımdır. Sıvanın düzgün bir şekilde yapılması için kullanılması gereken farklı malzemeler ve ürünler bulunur. Sıva bitim profili, bu ürünlerden birisidir. Geniş bir kullanım alanına sahip bu ürün, Vesna farkıyla sizlere sayfamızda sunulmaktadır. Farklı kullanım alanları ve ihtiyaçları hedef alınarak tasarlanmış ürünlerimiz, yüksek performansı sayesinde sevilerek tercih edilmektedir.

Bitim profili üretim sürecinde tercih ettiğimiz materyaller, alanında uzman çalışanlar tarafından seçilmiştir. Yılların tecrübesini işlerine yansıtan bu çalışanlar, sizler için olabilecek en kaliteli ürünleri hazırlamaktadır. Sayfamızdaki kategoriye göz atarak kullanım alanınıza, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürün seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sıva Bitim Profili Modelleri ve Çeşitleri

Bitim profili modelleri hem tasarımı hem de yapıldığı materyal sayesinde birçok farklı fayda sağlamaktadır. Bu faydalar arasında ilk sırada, geniş kullanım alanları gelmektedir. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz sıva bitim profili seçenekleri hem iç hem de dış cephede kullanım için ideal özellik göstermektedir. Bu özelliği, inşaat sürecinin her bir noktasına uygun ürün modelleri olmalarını sağlamaktadır.

Kaba inşaatın bittiği ve daha ince detayların başlayacağı noktalarda sıva yapılır. Sıva makineler yardımıyla yapılabildiği gibi manuel olarak da uygulanabilmektedir. Vesna olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün seçenekleri, sıva nasıl uygulanırsa onu uyum sağlayabilmektedir. Bina yüzeyi ve yapısı ile harika bir denge ortaya koymaktadır. Kaba inşaat sürecinden sonra başlanacak malzemenin duvara düzgün bir şekilde entegre olmasını desteklemektedir. 

Sıva Bitim Profili Fiyatları Nelerdir?

Firmamızın sizlerle buluşturduğu fiyat aralıkları ürünlerin üretim süreci, bu üretim sürecinde tercih edilen materyaller, teknik ve estetik tasarımlar gibi birçok özellik göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynayan detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sıva bitim profili ürünlerinin kendi sayfalarını ziyaret edebilir veya tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bitim profili modellerimizin tasarımları, uygulandıkları noktayı, temiz, keskin ve profesyonel bir görünüme sokacak şekilde hazırlanmıştır. Bu tasarımlar, sağladıkları işlevsel özelliklerin yanı sıra estetik güzellikler de sunmaktadır. Düzgün geçişli duvar köşeleri ve kenarları elde edilmesini sağlamaktadır. Dış etkenler, darbeler ve basınca karşı dayanıklılık sunmaktadır. En temel özelliği ise; sıvanın duvar üzerinde düzgün bir şekilde tutulmasına, kaba inşadan yeni malzeme kullanımına geçişin yapılmasına yardımcı olmasıdır. Sıvadan sonra duvarlara ahşap uygulama, boya, duvar kağıtları veya kaplamaları gibi birçok farklı unsur uygulanabilmektedir. İnşaat sürecine estetik güzellik katan ve profesyonel bir çalışmayı noktalayan detay budur. Vesna olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünler, bu geçişi kolay bir şekilde korumanıza ve istediğiniz estetik sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır. Uygun fiyat aralıklarımız ve konforlu alışveriş sürecimizden yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz miktarda bitim profiline sahip olabilirsiniz.