Ano profilleri kusursuz sıva yüzeyleri ve her noktada ayni kalınlıkta sıva imalatı için mükemmel ürünlerdir.

Sıva Altı Ano Profili

Ayrıntılar

  • ART No. : 710
  • MALZEME : Galvaniz
  • BOY : 270-300 cm
  • KALINLIK : 0.35 mm
  • SIVA KALINLIĞI : 10 mm
  • PAKETLEME : 25 Adet/bağ

Sıva Altı Ano Profili Nedir?

Kaliteli inşaat malzemelerini sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinden ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü profile sahip olabilirsiniz. Kullanım alanları büyük bir çeşitlilik gösteren sıva altı ano profili seçenekleri, sayfamızda yer alan ürünlerden birisidir.

Vesna olarak sizlerle buluşturduğumuz Ano profilleri, her türlü sıva uygulamasından sonra kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu detayları, kullanım alanlarını çeşitlendiren özelliklerinden sadece birisidir. Kolayca biçimlendirilebilen ve uygulanabilen profiller, gerek duyulan her anda monte edilebilir. Uygun boyutları ve teknik tasarımları, kullanım sürecini kolay hale getiren detayları arasında yer alır. 

Sıva Altı Ano Profili Ürün Özellikleri

Duvar yüzeyi üzerine yapılan sıva işlemi, eşit ve dengeli bir şekilde uygulanmalıdır. Sıvanın bu şekilde uygulanması, işlem tamamlandığında elde edilecek görünümü tamamıyla değiştirebilmektedir. Pürüzsüz bir sıva yüzeyi, üzerine uygulanabilecek boyayı estetik açıdan güzel gösterecektir. Ahşap veya duvar kaplaması gibi eklemeleri daha etkili şekilde tutacaktır.

Sıva altı ano profili, özellikle manuel şekilde uygulanan sıva katmanlarında herhangi bir problemle karşılaşılmaması için tercih edilen bir üründür. Uygulama süreci boyunca sıva kalınlığının kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. İşlem sonrası düzgün bir yüzey elde edilmesini sağlar. Vesna kalitesinde sizlere sunduğumuz ürünlerimiz, sıva uygulandığında oluşan gerilmeleri engellemektedir. Bu özelliği, ince çizgiler, kırılmalar, çatlaklar ve izlerin önüne geçmektedir. Sıva sonunda oluşturulan görünümün kalitesini farklı bir noktaya çıkartmaktadır.

Ano profili ürünlerinin temel amacı, duvar yüzeyi boyunca eşit kalınlıkta sıva uygulanmasına yardımcı olmaktır. Duvarın her noktasında eşit kalınlık elde edildiğinde, profesyonel sonuçlar ortaya çıkartılır. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz ürünlerin duvar üzerine uygulaması sırasında 150- 200 santimetre boşlukların bırakılması önerilir. Bu boşlukların ayarlaması, duvar büyüklüğü, durumu ve sıva uygulamasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama bir sayı verilmesi gerekirse, 180 santimetrelik boşluklar yeterli mesafeyi sağlayacaktır.

En Uygun Sıva Altı Ano Profili Fiyatları

Duvar eşitsizliklerinin ve eğriliklerinin yok edilmesi gibi oldukça etkili sonuçlar sunan sıva altı ano profili ürünleri sayfamızda yer almaktadır. Ürünleri sıralayarak firmamızın sizler için hazırladığı uygun fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım süreci, yüksek performans gibi birçok faydayı beraberinde getiren ürünlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarımız, sıva altı ano profili alım sürecinizi pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Ano profili ürünlerinin duvar üzerine sabitlenmesi kolayca yapılabilmektedir. Sıva uygulamasını kolaylaştıran hızlı montaj süreçleri bulunmaktadır. Uygun boyutları, kullanım alanı farklılık gösterse bile yüksek performans ortaya koymasını sağlar. Özel tasarımlı ürünlerimiz, birden fazla kez tercih edilebilmektedir.

İnşaat ve bina tasarımınıza bağlı olarak ano profili ürünleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Düzgün sıva yüzeyleri elde etmenize yardımcı olacak Vesna Metal ürünlerine ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarımız ve kaçırılmaz fırsatlarımızdan yararlanabilir, ano profili alım sürecinizi sayfamız üzerinden tamamlayabilirsiniz.