Köşe profilleri yapılarda daha düzgün ve belirgin köşelerin oluşmasını sağladığı gibi çarpmalar sebebi ile köşelerde oluşacak kırılmalara karşı mukavemet kazandırır.

Ayrıntılar

  • ART No. : 1008
  • MALZEME : Galvaniz
  • BOY : 270-300 cm
  • KALINLIK : 0.35 mm
  • SIVA KALINLIĞI : 12 mm
  • PAKETLEME : 25 Adet/bağ

Kaba Sıva Profili Nedir?

Sektördeki yılların tecrübesini yansıtarak oluşturduğumuz kaba sıva profili ürünleri, sayfamızda yer almaktadır. Alanında uzman bireyler ve profesyonel ekipler tarafından oluşturulmuş bu ürünler, yüksek seviyede kullanım memnuniyetine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Sayfamızda yer alan ürünler, geniş kullanım alanlarına uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Kişisel kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, kaba sıva profili ürünlerimizden yararlanarak inşanızı tamamlayabilirsiniz.

Kaba sıva, bina inşa sürecinde önemli adımlardan birisidir. Duvarların temel inşası tamamlandıktan sonra geçilen tabakadır. Bu ana tabaka, darbeler ve dış etkilere karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır. Bina duvarlarının işlevselliğini ve dayanıklılığını arttırmaktadır. Kaba sıva profili kullanımı, bahsedilen tüm faydalardan ve çok daha fazlasından yararlanılmasını sağlar. Duvarların hem teknik hem estetik özelliklerini farklı bir noktaya çıkartır. Düzgün, temiz, sağlam ve pürüzsüz sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Sayfamızda sizler için oluşturduğumuz ürünlerden yararlanarak inşa süreci için gerekli araçlara ve oldukça faydalı bir uygulamaya ulaşabilirsiniz. Ürün özellikleri hakkında daha fazla bilgiye, bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

En İyi Kaba Sıva Profili Modelleri

Kaba sıva profili ürünlerimiz, çok yönlü kullanım alanına sahiptir. Boyutları ve tasarım özellikleri, geniş bir kullanım alanına uyum sağlayacak şekilde özenle tasarlanmıştır. Kolaylıkla biçimlendirilebilir özellikte olmaları, ihtiyaç duyulan noktalara adapte olmasına yardımcı olur.

Kaba sıva uygulamaları hem makineyle hem de manuel olarak yapılabilmektedir. Kaba sıva profili ürünleri, bu iki uygulama şeklinde de tercih edilebilmektedir. Duvar köşelerinin sürülen kaba sıvayı tutmasını destekler. Pratik bir montaj sürecine sahip ürünlerimiz, kısa dakikalar içerisinde istenilen şekilde sabitlenmektedir. Duvar temeli üzerinde doğrudan yapılan sıva işlemlerinde kullanılabildiği gibi ikinci sıva katında da uygulanabilmektedir.

Kaba sıva sırasında profil kullanımının en temel faydası, dayanıklılığı yükseltmesidir. Duvar köşelerinin baskı, dış etken ve darbelere karşı koyma gücünü arttırır. Sıvanın tutulmasına ve duvarla arasında güçlü bir bağlantı kurulmasına yardımcı olur. Bu ufak detayı bile, inşa ve yapımı gözle görülür şekilde etkilemektedir. Bu etki sırasında Vesna kalitesini tercih ederek profesyonel görünümler elde edebilirsiniz.

Kaba Sıva Profili Fiyatları Nelerdir?

Kaba sıva profili fiyatlarının belirlenmesinde birçok farklı unsur göz önünde bulundurulmuştur. Bu unsurlar arasında ilk sırada yer alan detay, kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçeceğiniz miktardır. Firmamızdan alacağınız profil ölçüleri ve miktarı arttıkça, fiyat aralıkları da yükselecektir. Alışveriş sürecini olabilecek en konforlu hale getirmek amaçlayarak belirlediğimiz uygun fiyat aralıklarından yararlanarak, toplum alım ihtiyaçlarınızı bile kolay şekilde karşılayabilirsiniz. İnşa sırasında kaba sıva profili ihtiyacınız ne kadar ise, o kadar ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Vesna olarak sizlerle buluşturduğumuz indirimli fiyat aralıkları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamıza göz atabilir veya tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Sıva profili ürün kategorimiz içerisinde yapacağınız bir seçim, yüksek kaliteye uygun fiyat aralıklarıyla ulaşmanıza yardımcı olacaktır.