Makinalı veya makinasız sıva uygulamalarında ister çimento esaslı ister alçı esaslı olsun rahatlıkla kullanılabilecek kaba sıva köşe profilleri.

Ayrıntılar

  • ART No. : 1016
  • MALZEME : Galvaniz
  • BOY : 270-300 cm
  • KALINLIK : 0.35 mm
  • SIVA KALINLIĞI : 10 mm
  • PAKETLEME : 25 Adet/bağ

Baklava Dilimli Köşe Profili Nedir?

Sektörde geçirdiğimiz yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz yapı malzemelerini sayfamızda sizlere sunmaktayız. Bu yapı malzemeleri arasında bulunan ve geniş kullanım alanı sayesinde sıklıkla tercih edilen seçeneklerin başında baklava dilimli köşe profili gelmektedir. Özel tasarımı, sadece estetik açıdan değil, işlevsel açıdan da yüksek bir performans göstermesine yardımcı olmaktadır. Vesna olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategori içerisinde kullanım ihtiyaçlarınızı karşılamaya aday, köşe profilleri yer almaktadır.

İnşaat süreci sırasında kaba sıvanın yapıldığı noktalar, baklava dilim tasarımına sahip bu köşe profillerinin kullanımı için ideal özelliktedir. Genellikle duvarların kenarlarında ve köşelerinde tercih edilmektedir. Bu kullanım noktası, ürünün isminde de kendini belli etmektedir. Vesna olarak sizler için özenle hazırladığımız baklava dilimli köşe profili ürünlerinin, farklı materyal seçenekleri bulunmaktadır. Her bir materyalin sunduğu kendine has özellikler ve faydalar da mevcuttur. Kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürün seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Size en çok uyacak faydaları sağlayan köşe profilini alabilirsiniz.

Baklava Dilimli Köşe Profili Modelleri

Firmamızın sizler için tasarladığı tüm baklava dilimli köşe profili seçeneklerini görmek için bu sayfadaki ürünleri sıralayabilirsiniz. Tüm ürünlere kolaylıkla göz atabilir, sundukları özellikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Kaba sıvanın uygulandığı noktalarda tercih edilen bu profillerin kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazededir. Bu kategoride sunduğumuz ürünler ise, geniş kullanım alanına kolaylıkla uyum sağlayabilecek özelliktedir. 

Baklava dilim tasarımına sahip köşe profili ürünlerinin sıklıkla kullanıldığı noktalardan birisi, asma tavan sistemleridir. Bu sistemlerin inşa ihtiyaçlarına harika bir şekilde uyum göstermektedir. Asma tavan sistemlerinin yanı sıra, bölme duvar, oda geçişi köşeleri ve giydirme duvar sistemlerinde de kullanılmaktadır. Sayfamızda sunulan kategori içerisinde yer alan ürünler, boyut açısından da kullanım ihtiyaçlarınıza uyum gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Kolayca şekil alabilir ve biçimlendirilebiliyor olmaları, özel yapı isteklerinize uygun şekilde yön vermenize imkân tanımaktadır.

Baklava Dilimli Köşe Profili Fiyatları Nelerdir?

Müşteri dostu platformumuz sayesinde köşe profillerinin fiyat aralıkları hakkında istediğiniz bilgilere ulaşmak çok kolaydır. Uygun fiyat aralıkları ile sunulan bu ürünlerimizi görebilir, duvar köşelerinizin düzgün yapılarına hemen kavuşabilirsiniz. Baklava dilimli köşe profili ürünlerinin özel tasarımları sayesinde katacağı estetik güzelliğe ulaşabilirsiniz. Esnek, hafifi ve kolayca şekillendirilebilir ürünlerimizin beraberinde getirdiği faydalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.  Ucuz maliyet fırsatlarından yararlanarak bütçe dostu bir alım süreci gerçekleştirebilirsiniz.

Vesna Metal olarak, baklava dilimli köşe profili seçeneklerimiz ile inşaat ve yapı konusunda destek sağlamaya devam etmekteyiz. Firmamızın yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş ürünlerimizi görebilir, aralarından kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarımız sayesinde, inşa sürecinde gereken miktar ne kadarsa o kadar köşe profiline ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz ve alım süreci hakkında aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.